Współpraca

Dla szkół

Szkoła
Organizujemy zajęcia pozalekcyjne dla dzieci z robotyki, które mają na celu stymulować zdobytą wiedzę w szkole oraz rozbudzać pasję poznawania świata. Zajęcia prowadzimy w niewielkich grupach przez doświadczonych instruktorów. Obecnie oferta dotyczy dzieci w wieku od 6 do 9 lat, dla których mamy przygotowane kursy LEGO z zakresu maszyn i urządzeń miejskich oraz świata zwierząt i przyrody. Prowadzimy zajęcia również w języku angielskim.

Dla przedszkoli

Przedszkole
Zajęcia prowadzone dla dzieci powyżej 4 roku życia polegają na zabawie i nauce. Dzieci otrzymują podczas zajęć podstawowe informacje o otaczającym je świecie poprzez gry i zabawy, a następnie mogą same rozwijać swoją kreatywność poprzez budowanie modeli LEGO. Całe zajęcia dostosowane są do wieku i możliwości dzieci.

Dla rodziców

Rodzice
Ciekawy pomysł na udaną niespodziankę? Dzieci uwielbiają LEGO, a tym bardziej gdy mogą same zbudować i zaprogramować swoje modele, tak aby się poruszały. Pomagamy w organizowaniu urodzin dla dzieci w wieku od 4 – 10 lat. Prowadzimy zabawy z wykorzystaniem edukacyjnych zestawów LEGO, budujemy wyjątkowe roboty, uruchamiamy modele a przy tym doskonale się bawimy.

 Dla firm

Praca
Przygotowujemy specjalne zajęcia dla młodszych i starszych polegające na budowaniu modeli LEGO wykorzystując nasze zestawy LEGO Education. Pozwalają one w prosty sposób zbudować ciekawe modele robotów, które następnie można uruchomić i zaprogramować według swoich potrzeb. To idealna rozrywka rodzinna, z której mogą skorzystać zarówno młodsi i starsi pasjonaci klocków LEGO.

Zapraszamy do kontaktu »